Ana Sayfa Hakkımızda Üretim Örme Farkımız Çevre Politikası İnsan Kaynakları İletişim  
 
    Hakkımızda
 

      1986 yılında İstanbul Bayrampaşa’da örgü kumaş boyama amacıyla kurularak sektöre ilk adımını atan Botaş Nehir Boya Emprime San. Tic. A.Ş 1998 yılında Çerkezköy’e taşınarak faaliyet alanını genişletmiştir.  
      Müşteri memnuniyeti, termin, servis, kalite anlayışını geliştirmiş ve bu doğrultuda 2003 yılında başlayan yatırımlarını 2010 yılında tamamlamıştır. Kapasitesini 40.000 KG/Gün’e çıkartan firmamız her departmanıyla otomasyon sistemini geçerek, çağdaş teknolojiyi geçmişte olduğu gibi günümüzde de takip etmektedir.

      2007 yılında İstanbul/Avcılar ‘da günlük kapasitesi  15.000 KG/Gün olan örme departmanımız faaliyetini 2010 yılından itibaren Çerkezköy fabrikamızda devam ettirmektedir. 20 yıldan bu yana,  benzersiz takım ruhumuz, bilgiye odaklı araştırmacı geleneğimiz, yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız, çevreye,  doğaya ve insana duyduğumuz saygıyla ilerliyoruz.
      Önümüzdeki yıllarda da , çalışanlarımızdan aldığımız güç ve çağdaş teknolojiye yaptığımız yatırımlarla, tekstil sektöründe kararlı ve emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. 

Yönetim Kurulu Başkanı
Muzaffer KILAVUZ

 

« Geri|
 
Botaş Nehir Boya © 2008 Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Toplumu Hizmetleri Web Tasarım Grimor